Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności

Strona Główna Cpn - chlamydioza.pl
Forum dla osób zainfekowanych Chlamydia pneumoniae i mykoplasmami,
leczących się lub planujących rozpoczęcie leczenia
kombinowanym protokołem antybiotykowym (CAP).

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Makary Sieradzki - Jak odzyskałem Zdrowie
Autor Wiadomość
bronex
Stały Forumowicz
Nowa Sól

Wysłany: Sob 24 Wrz, 2011   Makary Sieradzki - Jak odzyskałem Zdrowie

Praktyczny poradnik oparty na doświadczeniach autora. Podczas 9-letniego pobytu w więzieniu stracił całkowicie zdrowie. Jego stan w ocenie lekarzy nie rokował żadnych nadziei na poprawę. Wówczas całkowicie zerwał z medycyną oficjalną, a w ciągu kilku lat odzyskał pełnię zdrowia, ciesząc się nim do końca swoich dni. Cudowną kurację oparł na diecie jarskiej, głodówkach leczniczych i ćwiczeniach. Doświadczenia Makarego Sieradzkiego potwierdzają, że człowiek nie jest istotą mięsożerną i taka dieta powoduje więcej szkód niż pożytku w organizmie człowieka.

Spis treści: 1. JAK STRACIŁEM ZDROWIE, 2. JAK ODZYSKAŁEM ZDROWIE, 2.1. Zasady medycyny wschodniej, 2.2. Ćwiczenia oddechowe, 2.3. Głodówki lecznicze, 3. JAK PIELĘGNUJĘ ZDROWIE, 3.1. Sen, 3.2. Odżywianie, 3.2.1. Dieta optymalna, 3.2.2. Teoria kalorii, 3.3. Higiena ciała, 3.4. Wysiłek fizyczny, 3.5. Mieszkanie. Dom, 3.6. Praca, 3.7. Sztuka milczenia, 3.8. Dobro i piękno, 3.9. Hatha-joga.

Narazie jestem w trakcie sluchania tego poradnika, aczkolwiek bardzo mi się podoba. Czesc metod ktore stosuje autor sam opracowałem. Postaram się wrzucić jeszcze dzis i ciekaw jestem waszych opinii

http://doskonalezdrowie.b...dzyskać zdrowie - chlamydia, borelioza, leczenie, protokół buhnera, zioła.

bronex
Stały Forumowicz
Nowa Sól

Wysłany: Sob 24 Wrz, 2011   

Dodam jeszcze na moj rozum: cos chyba jest w tej ksiazce.

Kiedy produkt jest kiepski lub nie dziala, ludzie chca sie go pozbyć na allegro. Gdy wpiszecie: brak wynikow wyszukiwania, co chyba oznacza iż wynik jest dodatni dla zdrowia czytelnikow :)
O przepraktykowanych metodach postaram się dzielić na bierząco.

http://doskonalezdrowie.b...dzyskać zdrowie - chlamydia, borelioza, leczenie, protokół buhnera, zioła.

bas38
Super Expert- forumowicz

Wysłany: Sob 24 Wrz, 2011   

to że gość się wyleczył o niczym jeszcze nie świadczy - można znaleźć równie dużo argumentów i dowodów na to że człowiek powinien jeść mięso jak i na to że nie - generalnie jednak nic nie zastąpi żywności pochodzenia zwierzęcego, w której jest najwięcej wszystkiego co potrzebne dla naszych organizmów. Znam takie diety które są oparte wyłącznie o pożywienie pochodzenia zwierzęcego i też uzdrowiło wielu ludzi - gdzie jest prawda? Trudno powiedzieć....

ejs
Super Expert- forumowicz

Wysłany: Nie 25 Wrz, 2011   

Każ przejść na jarskie jedzenie osobie, która jest od zawsze mięsożerna ... bo ma np. grupę krwi "0" ? Dla mnie jest to niewykonalne :geek:

bas38
Super Expert- forumowicz

Ejs, ja też jestem "od zawsze" mięsożercą i też mam grupę krwi "0". Jak nie zjem mięsa na obiad to czuję, że dzień jest stracony:) Co więcej, surówki mi po prostu szkodzą - mam po nich kłopoty żołądkowo-jelitowe, zgagę, wzdęcia itp., natomiast warzywa gotowane są OK. Więc w moim przypadku przejście na dietę wegetariańską jest, jak to mawiano w znanym filmie, awykonalne:)

cpn_mpn
Expert-forumowicz
cpn_mpn

Ja mam też grupę 0, ale surówki uwielbiam, za mięsem nie przepadam.
Jemy je rzadko.
Najlepsze mięso dla mnie to kiszone ogórki.

tadeusz85
Specjalista

Jak nie mięso to jajka. Pokarm pochodzenia zwierzęcego musi być.

ejs
Super Expert- forumowicz

Ja surówki też uwielbiam. Mam swoje ulubione warzywa, z których je robię. Po leczeniu jelita bardzo się uspokoiły i mógę powiedzieć, że już nie mam zespołu jelita wrażliwego :geek:

Ale może to też zasługa zmiany stylu jedzenia ? Unikam smażonego a mięsko robię duszone, pieczone w folii lub na parze. Pycha :razz:

Lifeontheice
Expert

Folia aluminiowa jest toksyczna. Polaczona jest z choroba Alzheimera.

ejs
Super Expert- forumowicz

Ale ja robie w rękawie z folii spozywczej takiej do pieczenia. Mam nadzieję, że ona nie jest toksyczna ? :cyclops:

bas38
Super Expert- forumowicz

no tak, gotowane, pieczone, może i zdrowe - ale smażone mięsko smakuje najlepiej - jak to pogodzić z dietą...?:)

Lifeontheice
Expert

Spozywcza tez toksyczna.

Mieso, ktore za zycia jadlo trawe, smazone na naturalnym tluszczu przy diecie nisko weglowodanowej nie stanowi zadnego zagrozenia dla zdrowia.

bas38
Super Expert- forumowicz

Wysłany: Pon 26 Wrz, 2011   

Life, też tak uważam - najważniejsze jest odpowiednie smażenie, nie przepalić tłuszczu i po każdym smażeniu wylewać, myć patelnię i dawać nowy tłuszcz. A podobno najlepiej smażyć na tłuszczu nasyconym, smalec, słonina, bo ma wysoką temperaturę wrzenia i nie tworzą się związki kancerogenne. Pod tym względem najgorsze jest wielokrotne smażenie na oleju o niskiej temperaturze wrzenia produktów zawierających skrobię, np. frytek czy placków ziemniaczanych. Wtedy na pewno jest to bardzo niezdrowe

Lifeontheice
Expert

To mialam na mysli. Smalec sie nadaje najbardziej do smazenia.

Wysokiej jakosci oliwa z oliwek uzywana w krajach srodziemnomorskich z niska iloscia wolnych kwasow tluszczowych nie pali sie w niskich temperaturach i tez jest bezpieczna.
W takiej oliwie mozna smazyc kilka razy.

http://www.oliveoilsource...ating-olive-oil

Niestety, to co ludzie kupuja w supermarketach i nazywaja oliwa jest bardzo odlegle od idealu.

mab62
Super Expert- forumowicz

A czy masło klarowane jest bezpieczne do smażenia?

Odpowiedz do tematu